V naší ordinaci můžete využít objednávkový systém na vyšetření, který umožňuje pacientovi objednat se na určitý čas a strávit tak v čekárně jen nezbytně nutnou dobu. Podle důvodu Vaší návštěvy si pro Vás vymezíme potřebnou dobu na vyšetření, kontrolu či konzultaci.


Objednat se lze telefonicky kdykoli během ordinačních hodin.


Pokud se nemůžete z jakéhokoli důvodu dostavit do ordinace na objednaný termín, zavolejte nám co nejdříve, můžeme tak místo Vás objednat jiného pacienta.


V  případě akutních potíží nás neprodleně telefonicky kontaktujte - po konzultaci rozhodneme, zda lze Váš stav řešit distančně,  nebo Vás pozveme k vyšetření do ordinace..

Neobjednané pacienty vyšetříme (dle kapacitních možností) kdykoli během ordinačních hodin, přednostně však budou ošetření pacienti akutní a objednaní.

Pokud se chcete u nás nově zaregistrovat,  můžete přijít do ordinace kdykoli během ordinačních hodin ( nemusíte se objednávat, ale pokud máte zároveň akutní potíže, prosíme předem o telefonický kontakt).

Přineste si sebou pouze platný průkaz Vaší zdravotní pojišťovny k vyplnění registračního lístku. Vaši  zdravotní dokumentaci si vyžádáme od předchozího lékaře sami.


 
Ordinační hodiny:         
odběry        ordinace    konzultace 

                                        Pondělí                           8,00 - 14,00      14,00 - 14,30

                            Úterý       7,00 - 8,00       8,00 - 14,00     14,00 - 14,30

                            Středa                            13,00 - 18,00    18,00 - 18,30

                            Čtvrtek    7,00 - 8,00        8,00 - 12,00 - Zbiroh

                                                        12,00 - 16,00 - Mlečice

                            Pátek                               8,00 - 12,30       12,30 - 13,00

Případné změny v ordinačních hodinách (dovolená, účast na školení, nemoc apod.) budou včas vyvěšeny na našich webových stránkách, na informační tabuli v čekárně příp. oznámeny informačním systémem města, vč. uvedení případného zastupujícího lékaře.


 
 
Ordinační hodiny pro interní ambulanci:  pouze pro objednané: Út 15 - 17, St 9,00 - 11,30 

/ev.individuální termín po telefonické domluvě/
 
 

Předpis receptu


 Pokud požadujete pouze předpis receptu na pravidelně užívané léky (a nejste objednáni ke kontrole, nevyžadujete vyšetření), objednávat se nemusíte. Stačí zavolat den předem a sdělit nám, jaké léky požadujete předepsat – s uvedením síly a denní dávky. Následující den si pak můžete recept v ordinaci vyzvednout bez čekání.


Od 1.1.2018 v souvislosti se zavedením elektronického receptu lze na základě telefonické domluvy zaslat tento recept formou e-mailu či SMS zprávy bez nutnosti osobní návštěvy v ordinaci.

Na jeden recept lze předepsat 2 léky, nejdéle na 3 měsíce (ev.v případě tzv. opakovacího receptu na 6 měsíců). Platnost receptu je 14 dní, při předpisu antibiotik 1 týden.
V případě, že jste pravidelně kontrolováni na odborném pracovišti (diabetologie, kardiologie, revmatologie…), kde vám je i indikována příslušná léčba, vyžadujte předpis na tyto léky u odborných lékařů.